MIKROPIGMENTACIJOS PROCEDŪRA

50.00 190.00 

Išvalyti

Aprašymas

 

Ilgalaikis makiažas gali būti neryškus. Mano estetinis grožio supratimas „mažiau yra daugiau” – atliekant ilgalaikį antakių makiažą vadovaujuosi nuostata, jog pradžioje turi įeiti moteris, o ne jos antakiai, todėl savo darbe naudoju naujausias ilgalaikio makiažo technikas bei pigmentus, kas duoda ypatingai natūraliai atrodantį rezultatą.

Esu vienintelė meistrė Lietuvoje atliekanti patentuotą „VOGUE brows” techniką, ypač natūraliai atrodančių antakių techniką.

Ilgalaikio makiažo rezultatas galutinai vertinamas po korekcijos, kuri atliekama praėjus mėnesiui nuo pirmosios procedūros. Žinoma, po pirmosios procedūros rezultatas taip pat jau bus matomas, tačiau ne retai po pirmosios procedūros dalis pigmento pasišalino iš odos, veikiant limfai bei kitiems odoje vykstantiems veiksniams, dėl to procedūra užtvirtinama po korekcijos.

Taip pat, pirmos procedūros metu galima atlikti itin švelnų rezultatą (šį metodą taikau ypatingai bijončioms klientėms, kurios dvejoja, kad klientė apsiprastų bei suprastų ar norės korekcijos ar tiesiog leisime pigmentui išblukti (dažnai be korekcijos pigmentas, visas išblunka), kad procedūra nekeltų streso dėl ryškumo.

 

 


Su POLA kortele taikoma -50 % nuolaida ilgalaikio makiažo procedūroms antakiams, lūpoms, taip pat areolės atkūrimujui po mastektomijos (krūtų pašalinimo ar operacijų).

 

 

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI: 

KAS YRA MIKROPIGMENTACIJA? PERMANENTAS? 

Mikropigmentacija, ilgalaikis makiažas ar permanentinis makiažas –  tai procedūra, kurios metu į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) įvedamas pigmentas. Asmeniškai permanentį makiažą siečiau su senesne technika kai pigmentas įvedamas į gilesnius nei epidermis odos sluoksnius. Nors teoriškai visi trys terminai yra sinonimai bei nusako tą patį ilgalaikį makiažą, kuris išlieka odoje ilgesnį laiką.

AR MANO ANTAKIAI NEBUS JUODI, MĖLYNI AR KITOS SPALVOS?

Procedūros metu naudojami naujosios kartos pigmentai iš organinių ir neorganinių junginių, kurie yra stabilūs, nekeičia spalvos, iš odos išblunka palaipsniui, įprastai per 1 – 3 metus.

AR PO PROCEDŪROS GALIU GRĮŽTI Į DARBUS?

Taip, iš karto po procedūros galite grįžti į darbą ar įprastas veiklas. Antakiai bus šiek tiek ryškesni, tačiau sugijus spalva pašviesės. Lūpos po procedūros pirmąsias 20-30 min. būna kiek patinusios, tačiau greitai atslūgsta.

AR ILGALAIKIS MAKIAŽAS VISAM GYVENIMUI?

Šiuolaikinis ilgalaikis makiažas išlieka 1-3 metus, kurio galutinė išliekamumo trukmė priklauso nuo individualių odos savybių taip pat asmeninio aktyvumo pvz.: kuo daugiau sportuojant, lankantis pirtyse, baseinuose, būnant saulėje be spf apsaugos pigmentas iš odos pasišalina greičiau. 

VOGUE BROWS – itin natūraliai atrodantis ilgalaikis antakių makiažas. Mikropigmentacijos meistrė – Rasa Sinkevčiūtė.


VOGUE BROWS – itin natūraliai atrodantis ilgalaikis antakių makiažas. Mikropigmentacijos meistrė – Rasa Sinkevčiūtė.


VOGUE BROWS – itin natūraliai atrodantis ilgalaikis antakių makiažas. Mikropigmentacijos meistrė – Rasa Sinkevčiūtė.

 

Daugiau mano darbų galite rasti Instagram paskyroje: https://www.instagram.com/rasasinkeviciute/

Papildoma informacija

Mokymų data

Avansas (mikropigmentacijos procedūrai), Pilnas mokėjimas (mikropigmentacijos procedūrai)

Reikia daugiau informacijos? Turite klausimų? Parašykite mums ir pasistengsime kuo skubiau atsakyti.

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.