Dėstytojai

Dėstytojų lygiai:
Dėstytojų kompetencijos lygis priklauso nuo profesinės darbo su klientais patirties bei patirties dėstant savo kompetencijos sritį.

Dėstymo patirtis:
0 iki 1,5 metų – pradedantysis dėstytojas – 1 lygis
1,5-3 metų – jaunesnysis dėstytojas – 2 lygis (bet ne mažiau kaip 150 dėstymo pamokų* per visus metus bendrai arba ne mažiau kaip 450 val.)
3-7 metų – pažengęs dėstytojas – 3 lygis (bet ne mažiau kaip 400 dėstymo pamokų arba ne mažiau kaip 1200 val.)
7-10 metų –profesionalus vizažo dėstytojas – 4 lygis (bet ne mažiau kaip 700 dėstymo pamokų arba ne mažiau kaip 2100 val. arba turintis daugiau nei 6 metų darbo patirtį dalyke kurį dėsto)
10 – ir daugiau metų Profesionalus aukščiausio lygio vizažo dėstytojas – ekspertas (PRO MAKEUP EXPERT) – 5 lygis dėstytojas, kuris dėstė daugiau kaip 1000 pamokų arba daugiau kaip 3000 val. ir turintis daugiau nei 10 metų darbo patirtį.
*kai pamokos trukmė ne mažiau kaip 3 val. arba 4 ak.val.

 

Profesionali vizažisto patirtis – tai darbas su klientais, užsakovais (žurnalų, fotosesijų ir kt.oficialiais šalies projektais) atliekant makiažus arba asistavimas profesionalaus aukščiausio lygio dėstytojams.
Patirtis skaičiuojama pabaigus oficialią vizažo mokymo programą (ne youtube žiūrėjimą), kurioje dėstė daugiau nei 3 skirtingi meistrai ir turint tai patvirtinantį diplomą.

Išimtis: jei mokymai baigti, kuriuose dėstė tik vienas dėstytojas, tačiau turintis ne mažesnę nei 10 metų profesionalaus dėstymo ir/arba darbo patirtį arba turintis Profesionalaus aukščiausio lygio dėstytojo kompetenciją, tokie mokymai taip pat prilyginama oficialiai vizažo mokymo programai.