Makiažo patarimai

 

Kuo skiriasi maskuoklis nuo korektoriaus?
„Ar žinojote, kad maskuoklis nemaskuoja tamsių paakių”

Makeup Secrets makiažo akademijoje dažnai išgirstame iš naujų mokinių Kuo skiriasi maskuoklis nuo korektoriaus?
Dažnai maskuoklį su korektoriumi tapatina, galvoja tai yra tas pats.

Iš tiesų, maskuoklis skirtas pamaskuoti spuogelius, dėmeles, bet ne tamsius paakius, nes jie paprasčiausiai neužsimaskuos o tik dar labiau paryškės įgavę pilką atspalvį.

O korektorius skirtas koreguoti odos atspalvius pvz.: tamsius pamėlusius, pajuodusius paakius. Ir tam naudojama speciali spalva persikinė, rausvesnė, oranžinė (priklauso nuo paakio atspalvio).

 

 

AR GALIU SUDERINTI GROŽIO MEISTRĖS (VIZAŽISTĖS) KARJERĄ SU SAVO NUOLATINIU DARBU?

Vizažo srityje daugiausia užsakymų makiažams, grožio paslaugoms būna savaitgaliais, ypatingai šeštadieniais pirmą pusdienį, todėl kaip papildomas pajamų šaltinis ar mėgiama veikla puikiai suderinama su nuolatiniu darbu. Į vizažo sferą pas mus ateina merginos, moterys iš labai skirtingų sričių nuo teismo teisėjų, buhalterių, bankininkių, teisininkių, konditerių iki mamų auginančių vaikučius ir esančių vaiko priežiūros atostogose – kurios nori pokyčių gyvenime, kurti grožį, mėgautis mėgstama veikla, net gi medituoti. Makiažo sritis tai savotiška meditacija, atsipalaidavimas, spalvos, tekstūros, matymas, potėpiai, merginų bei moterų bendruomenė, naujos pažintys, ryšiai ir pozityvi bendrystė. 
Vizažas gali būti kaip papildoma mėgiama veikla bei uždarbis kai darbo grafiką galite valdyti savarankiškai. Vizažo sritis tai asmeninis augimas, didesnis pasitikėjimas savimi, naujos naudingos žinios, kurios puoselėja tiek Jūsų, tiek klienčių grožį ir skatina finansinį augimą bei papildomas pajamas. Ar gi gali būti labiau moteriška sritis nei ši? Taip, sričių gali būti daug, tačiau taip glaudžiai susijusi su moteriškumu, grožio kūrimu, pajautimu, sarealizacija, vidine harmonija – tad kviečiame pajusti vizažo aurą bei ypatumą. Esame tikri, kad mūsų akademijoje gautos žinios pasitarnaus Jums visapusiškai.